40

Chata Češka koča a Setkání českých a slovinských turistů, planinců a alpinistů v sobotu 1. srpna 2020

Podle aktuálních informací je v termínu, kdy se uskuteční Kemp Češka koča a Setkání českých a slovinských turistů, planinců a alpinistů (od 30. července až 2. srpna 2020), chata Češka koča zcela obsazena. Tuto informaci jsme obdrželi v neděli 21. června 2020 od chatařky Karmen Karničar.

Všichni čeští zájemci, kteří mají zájem zúčastnit se připomenutí 120 let existence chaty Češka koča a prvního česko-slovinského setkání turistů, planinců a alpinistů, mohou využít ubytování v obci Zgornje Jezersko, a to buď v místních privátech a apartmánech (ubytovací kapacity v obci Jezersko jsou ale již poměrně obsazené), anebo ve vlastních stanech na pozemku Horské záchranné služby v obci Zgornje Jezersko. Pro zajištění ubytování od pátku 31. července do neděle 2. srpna 2020 (dvě noci) na pozemku Horské služby, stejně jako v privátech nebo apartmánech, je možné využít služeb CK Alpy. Ubytování na pozemku Horské služby bez předběžné rezervace není možné.

Přístup z obce Zgornje Jezersko na chatu Češka koča trvá po značené cestě cca 2 hod. Setkání bude probíhat v sobotu 1. srpna 2020 od 10:00 hod u chaty Češka koča.

Mohlo by se Vám líbit